سروش     RSS     Admin
پایگاه مقاومت بسیج
۱۴۰۰/۱۱/۰۳

جشن میلاد حضرت فاطمه (س) در سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برگزار شد

آیین ویژه جشن سالروز میلاد فرخنده دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور دکتر جمالی نژاد رییس این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، دکتر جمالی نژاد در این دیدار که به همت پایگاه مقاومت بسیج سازمان برگزار گردید، با تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز زن و سالروز تولد بنیانگذار کبیر انقلاب (ره) از زحمات و تلاش‌های بانوان شاغل در سازمان قدردانی و تصریح کرد: صفات و جایگاه ملکوتی حضرت فاطمه (س) مفاهیم بلندی دارد و وجود مقدسشان یک انسان کامل است و توجه به سیره فردی و اجتماعی ایشان راهگشای همه نسل‌ها در هر زمان و عرصه‌ای می باشد.
 
وی در ادامه با بیان اینکه لازمه نظام مدیریت شهری سالم داشتن شهری سالم و لازمه آن داشتن محلات سالم و لازمه آن هم داشتن خانواده سالم و بانشاط است که زنان آنها را اداره می کنند، تصریح کرد: نقش و تاثیر زنان در توسعه جوامع را نمی توان نادیده گرفت.
 
جمالی نژاد با بیان اینکه در حال حاضر زنان دوشادوش مردان در تمامی صحنه های اجتماع حضوری موثر و فعال و تاثیرگذار دارند، گفت: شاهدیم که زنان کشورمان در عرصه فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و علمی و در حوزه های مدیریت شهری و روستایی خدمات، فعالیت‌ها و دستاوردهایی داشته‌اند که حقیقتا مایه افتخار خودشان و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
جمالی نژاد نقش سازنده زنان ایرانی  پس از انقلاب در تمام عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را شایسته تقدیر دانست و با گرامیداشت مقام مقدس و با فضیلت" مادر" گفت: امیدوارم خداوند متعال این قوت و نیرو را به زنان ایران اسلامی اعطا نماید تا با شناخت و درک جایگاه فاطمه (س) و بازخوانی ابعاد گوناگون شخصیتی فاطمه (س) رهروان خوبی برای این بانوی نمونه در جامعه امروز باشند.
 
در بخشی از این مراسم تعدادی از بانوان شاغل در سازمان نظرات، پیشنهادها و دغدغه هایی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح نمودند .
 


تعداد بازدیدها : ۵۱۲
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77RDA-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟